Dit jaar zaterdag 5 oktober 2019 is het NK forel vissen op Landgoed Visserij Someren te Someren

Hiervoor zijn al geselecteerd.
Winnaar van wedstrijd 1: Leen Vogel
Winnaar van wedstrijd 2: Marcel Cauberg (had al wildcard omdat Marcel NK 2018 gewonnen had)
Winnaar van wedstrijd 3: Winnaar wordt bekend 25 mei 2019
Schouws Kampioen 2019: Winnaar wordt bekend 25 mei 2019
Zeeuws Kampioen 2019: Winnaar wordt bekend 25 mei 2019
Alvast gefeliciteerd  mannen met jullie behaalde plaatsen en NK ticket 2019

Omdat Marcel nu een gewone reguliere wedstrijd heeft gewonnen, geldt dat de winnaar van wedstrijd 3  nu ook een ticket krijgt voor het NK

De andere 3 tickets worden de laatste wedstrijd verdeelt a.s zaterdag 25 mei op de visvijver van onze Recreatieboerderij van Langeraad.
Winnaar van wedstrijd 3 krijgt een ticket voor het NK 2019
De nummer 1 van het Schouws Kampioenschap 2019 krijgt een NK ticket
De nummers 1  van het Zeeuws Kampioenschap  2019 krijgen een NK ticket
Het wordt nog spannend

Eindstand Zeeuws Kampioenschap 2018
# Naam Plaats Punten Gewicht Aantal
1 Marcel Cauberg Sittard 5 18,345kg 49st
2 Leen Vogel Hardinxveld-Giessendam 10 13,542kg 40st
3 Kees Oosterwijk Rotterdam 11 13,027kg 40st
4 Matthijs Roetman Gorinchem 12 11,342kg 32st
5 John Franssen Maastricht 13 9,643kg 29st
6 Mario Leuken Helmond 18 10,905kg 30st
7 Ricardo Jerphanion Rotterdam 18 9,830kg 28st
8 Gerben Wouda Sittard 18 7,924kg 22st
9 Piet Oosterwijk Driebruggen 20 10,451kg 30st
10 Jeff van den Bossche Sint Kortgene 21 8,160kg 25st
11 Hans de Visser Kamperland 27 7,091kg 21st
12 Tim van Leeuwen Kerkwerve 32 7,268kg 22st
13 Hendrik Djaspan Den Haag 32 6,503kg 18st
14 Mari den Toom Schelluinen 42 5,571kg 15st
15 Jan Hasper Rijswijk 47 4,259kg 12st
16 Els Wouters Kamperland 47 3,107kg 9st
17 Arie Romijn Moerdijk 50 3,283kg 10st
18 Rijn Lock Hardinxveld-Giessendam 51 3,333kg 10st
19 Frans van Sluis Kamperland 52 3,533kg 9st
20 Ad Maas Vlissingen 57 2,406kg 7st
21 Cor Hart Kerkwerve 59 2,906kg 7st
22 Sander Kwaak Rotterdam 60 1,940kg 6st
23 Paul Rehorst Wateringen 65 2,668kg 7st
24 Timon Hart Kerkwerve 69 2,339kg 7st
25 Peter de Pan Kamperland 72 1,960kg 5st
26 Rinus Malipaard Rotterdam 72 0,916kg 3st
27 Jos van Veen Alphen aan de Rijn 76 1,031kg 3st
28 Vossenberger Duitsland 84 0kg 0st

 


Uitslag eerste wedstrijd 2018
# Naam Plaats Aantal Gewicht Punten
1 Marcel Cauberg Sittard 16st 5,875kg 1
2 Matthijs Roetman Gorinchem 15st 5,925kg 2
3 Ricardo Jerphanion Rotterdam 14st 5,250kg 3
4 Mario Leuken Helmond 8st 3,235kg 4
5 Jan Hasper Rijswijk 8st 2,905kg 5
6 Jeff van den Bossche Sint Kortgene 8st 2,766kg 6
7 Kees Oosterwijk Rotterdam 8st 2,679kg 7
8 Hendrik Djaspan Den Haag 7st 2,882kg 8
9 Gerben Wouda Sittard 7st 2,831kg 9
10 John Franssen Maastricht 7st 2,462kg 10
11 Hans de Visser Kamperland 7st 2,436kg 11
12 Tim van Leeuwen Kerkwerve 7st 2,410kg 12
13 Timon Hart Kerkwerve 7st 2,339kg 13
14 Piet Oosterwijk Driebruggen 6st 2,196kg 14
15 Leen Vogel Hardinxveld-Giessendam 5st 2,039kg 15
16 Peter de Pan Kamperland 5st 1,960kg 16
17 Mari den Toom Schelluinen 5st 1,709kg 17
18 Frans van Sluis Kamperland 4st 1,339kg 18
19 Ad Maas Vlissingen 3st 1,109kg 19
20 Jos van Veen Alphen aan de Rijn 3st 1,031kg 20
21 Rijn Lock Hardinxveld-Giessendam 3st 1,030kg 21
22 Els Wouters Kamperland 3st 0,970kg 22
23 Cor Hart Kerkwerve 2st 0,736kg 23
24 Arie Romijn Moerdijk 1st 0,326kg 24
25 Sander Kwaak Rotterdam 1st 0,245kg 25
26 Vossenberger Duitsland 0st 0,000kg 28

 


Uitslag tweede wedstrijd 2018
# Naam Plaats Aantal Gewicht Punten
1 Piet Oosterwijk Driebruggen 10st 3,435kg 1
2 John Franssen Maastricht 9st 3,275kg 2
3 Matthijs Roetman Gorinchem 9st 2,985kg 3
4 Ricardo Jerphanion Rotterdam 7st 2,334kg 4
5 Gerben Wouda Sittard 6st 2,119kg 5
6 Leen Vogel Hardinxveld-Giessendam 6st 2,002kg 6
7 Hans de Visser Kamperland 6st 1,872kg 7
8 Cor Hart Kerkwerve 5st 2,170kg 8
9 Els Wouters Kamperland 5st 1,805kg 9
10 Marcel Cauberg Sittard 5st 1,715kg 10
11 Jeff van den Bossche Sint Kortgene 5st 1,700kg 11
12 Kees Oosterwijk Rotterdam 5st 1,493kg 12
13 Mari den Toom Schelluinen 4st 1,877kg 13
14 Jan Hasper Rijswijk 4st 1,354kg 14
15 Arie Romijn Moerdijk 4st 1,295kg 15
16 Rijn Lock Hardinxveld-Giessendam 4st 1,293kg 16
17 Mario Leuken Helmond 4st 1,289kg 17
18 Hendrik Djaspan Den Haag 3st 1,105kg 18
19 Ad Maas Vlissingen 2st 0,615kg 19
20 Frans van Sluis Kamperland 2st 0,600kg 20

 


Uitslag derde wedstrijd 2018
# Naam Plaats Aantal Gewicht Punten
1 Leen Vogel Hardinxveld-Giessendam 15st 4,515kg 1
2 Marcel Cauberg Sittard 13st 4,860kg 2
3 Kees Oosterwijk Rotterdam 10st 2,943kg 3
4 Gerben Wouda Sittard 9st 2,974kg 4
5 John Franssen Maastricht 9st 2,628kg 5
6 Hendrik Djaspan Den Haag 8st 2,516kg 6
7 Matthijs Roetman Gorinchem 8st 2,432kg 7
8 Jeff van den Bossche Sint Kortgene 8st 2,349kg 8
9 Paul Rehorst Wateringen 7st 2,668kg 9
10 Mario Leuken Helmond 7st 2,155kg 10
11 Ricardo Jerphanion Rotterdam 7st 2,084kg 11
12 Tim van Leeuwen Kerkwerve 7st 2,012kg 12
13 Hans de Visser Kamperland 6st 2,056kg 13
14 Rijn Lock Hardinxveld-Giessendam 3st 1,010kg 14
15 Piet Oosterwijk Driebruggen 3st 1,004kg 15
16 Rinus Malipaard Rotterdam 3st 0,916kg 16
17 Frans van Sluis Kamperland 2st 1,238kg 17
18 Mari den Toom Schelluinen 2st 1,212kg 18
19 Ad Maas Vlissingen 2st 0,682kg 19
20 Sander Kwaak Rotterdam 1st 0,343kg 20
21 Arie Romijn Moerdijk 1st 0,335kg 21
22 Els Wouters Kamperland 1st 0,323kg 22
23 Cor Hart Kerkwerve 0st 0,000kg 28
24 Jan Hasper Rijswijk 0st 0,000kg 28

 


Uitslag vierde wedstrijd 2018
# Naam Plaats Aantal Gewicht Punten
1 Kees Oosterwijk Rotterdam 22st 7,405kg 1
2 Marcel Cauberg Sittard 20st 7,610kg 2
3 Leen Vogel Hardinxveld-Giessendam 19st 7,025kg 3
4 Mario Leuken Helmond 15st 5,515kg 4
5 Piet Oosterwijk Driebruggen 14st 4,820kg 5
6 John Franssen Maastricht 11st 3,740kg 6
7 Jeff van den Bossche Sint Kortgene 9st 3,045kg 7
8 Tim van Leeuwen Kerkwerve 8st 2,846kg 8
9 Hans de Visser Kamperland 8st 2,783kg 9
10 Gerben Wouda Sittard 8st 2,416kg 10
11 Ricardo Jerphanion Rotterdam 7st 2,246kg 11
12 Mari den Toom Schelluinen 6st 1,985kg 12
13 Matthijs Roetman Gorinchem 6st 1,873kg 13
14 Arie Romijn Moerdijk 5st 1,653kg 14
15 Sander Kwaak Rotterdam 4st 1,352kg 15
16 Els Wouters Kamperland 3st 0,979kg 16
17 Frans van Sluis Kamperland 3st 0,956kg 17